Antykwariat to nie tylko książki

 

Do tej pory antykwariat kojarzył się z miejscem, w którym bez trudu można było dostać niemal każdą książkę. Jednak w dzisiejszych czasach oczekiwania klientów są coraz większe, dlatego również antykwariat jak np. http://www.kalinoteka.pl, musiał rozszerzyć swoją ofertę o inne pozycje. Jednocześnie wkroczył na rynek zakupów internetowych.

 

 

Dość ciekawą i jednocześnie zaskakującą informacją jest to, że w antykwariatach można dostać stare gry – w oryginalnych pudełkach. Oczywiście współczesne gry oferują zupełnie inny poziom rozgrywki, jednak możliwość kupienia pierwszego DOOM-a w oryginalnym opakowaniu, albo jeszcze starszej gry jest ciekawa.

 

 

Oprócz książek i gier w antykwariatach znajdziesz też różnego rodzaju:

 

  • obrazy,
  • fotografie,
  • a nawet stare monety i rzeźby.

 

Oferta i liczba rzeczy, które można kupić w tego rodzaju sklepie jest naprawdę ogromna. Wchodząc do antykwariatu przenosimy się w pewnym sensie do dawnych czasów. Możemy wtedy poczuć się jakbyśmy cofnęli się 20-30 lat wstecz.

 

 

 

Jednocześnie mimo że w antykwariacie znajdziemy nie tylko książki to chyba zawsze będzie kojarzył mi się on przede wszystkim z nimi. To książki oddają najlepiej klimat tego miejsca.