Ciemniejsza strona Greya – recenzja książki

Źródło zdjęcia: lubimyczytac.pl

Drugi tom Greya trzyma poziom

Ciemniejsza strona Greya to druga część trylogii Pięćdziesiąt odcieni, romansu erotycznego, który podbija serca czytelników i widzów na całym świecie.

Christian i Anastasia po burzliwym romansie pełnym erotycznych doznań rozstali się. Jednak Grey nie potrafi czy nie chce porzucić swojej kochanki, proponuje jej, więc całkiem nowy układ, na co Ann się zgadza. Zaczyna się, więc kolejna podróż po świecie zmysłów w otoczeniu luksusu.

Źródło zdjęcia: www.eska.pl

Ciemniejsza strona Greya trzyma poziom, tak jak napisałam w tytule, jest bowiem w rzeczy samej napisana tym samym językiem, a opisy scen erotycznych są nie mniej… soczyste – natomiast to jaki to jest poziom to druga sprawa. Dla mnie Grey to infantylna powiastka w dodatku uprzedmiotawiająca kobiety (nie nie jestem feministką) i pojąć nie mogę jak drogie Panie może się Wam to podobać. Jednak jeśli ktoś ceni pierwszą część tej książki – druga go na pewno nie rozczaruje. Dla mnie pierwszy była słaba, ale druga słabsza nie jest – a to że nie jest lepsza, cóż – nie spodziewałam się tego.