Co jest konieczne do napisania dobrej książki?

 

Jestem pisarką i do wykonywania mojej pracy, która jednocześnie stanowi moją największą pasję, potrzebuję ciszy i spokoju. Może wydawać się to dziwne lub nowobogackie, ale ważne są dla mnie także komfortowe warunki. Od jakiegoś czasu korzystam z oferty http://zakopaneapartamentylux.pl/apartamenty-koscielisko/ . Wiele osób zapyta na pewno, czy do pisania rzeczywiście niezbędne są apartamenty.

 


Kościelisko to moje ukochane miejsce. Jako dziecko spędzałam tutaj niemal wszystkie wakacje. Obecnie również chętnie powracam do Kościeliska. Wynajmuję apartamenty w tym pięknym obiekcie i mam pewność, że nikt nie będzie mi przeszkadzał. Mogę pracować o dowolnej porze dnia i nocy, a inspirację czerpać z pięknych widoków roztaczających się za oknami. „Apartamenty? Kościelisko? Dobry pisarz jest w stanie tworzyć w każdych warunkach!” – już słyszę te słowa krytyki. Nie uważam jednak, by wynajem apartamentów w Kościelisku czy innym pięknym miejscu mógł zostać uznany za nadmierne wygodnictwo. Jestem mamą trójki dzieci, więc pisanie w domu nie wchodzi w grę.

 

Ponadto, ceny apartamentów w moim ukochanym Kościelisku – wbrew pozorom – nie są wcale nadmiernie wygórowane, co dotyczy zwłaszcza stałych klientów obiektów hotelowych. Dlatego też nie zamierzam przejmować się krytyką. Sama najlepiej wiem, co jest mi niezbędne, aby napisać dobrą, chwytającą czytelników za serce książkę. Są to tylko dwie rzeczy: apartamenty, Kościelisko. Nie sądzę, żeby w najbliższym czasie zmieniła swoje przyzwyczajenia związane z pisaniem.

 

Dodaj komentarz