Wakacje dla zakochanych – Lloret de Mar

Długie spacery brzegiem gorącego morza przy blasku księżyca, wycieczki po historycznych komnatach starodawnych zamczysk, wspólne zwiedzanie urokliwych zaułków i wąskich alejek wieczorną porą, a w końcu romantyczna kolacja przy blasku świec i w poświacie księżyca na brzegu stromego wybrzeża z widokiem na szumiące morze. Oto wizja niezapomnianych i bardzo romantycznych wakacji we dwoje w hiszpańskim, nadmorskim kurorcie Lloret de Mar.

Wysoka temperatura przez cały rok, gorące powietrze i latynoskie usposobienie mieszkających tam osób sprzyjają szybszemu biciu serca oraz odnowieniu lub umocnieniu więzi pomiędzy dwojgiem zakochanych ludzi.Chcesz zachwycić swą ukochaną pomysłem na nietypowe wakacje w atmosferze pełnej romantyzmu i uniesień – zaproś ją na wiecznie ciepłe i słoneczne wybrzeże Costa Brava do miejscowości Lloret de Mar, gdzie zachwyci się przepięknymi i osobliwymi krajobrazami oraz niepowtarzalną atmosferą wybrzeża. Możesz ją tam zabrać na długi spacer wzdłuż skalistego, klifowego wybrzeża, które płynnie przechodzi w piaszczystą plażę i cieszy bogactwem ciepłolubnych, rzadko spotykanych w Polsce roślin.

Chcąc jej zaimponować, zaplanuj całodzienne zwiedzanie ponurych zamczysk i wystawnych pałaców i willi, opowiadając przy tym niesamowite historie o przepięknych królewnach, królach i dzielnych rycerzach, pragnących zdobyć serce swej wymarzonej wybranki. A zabierając ją do jednego z zabytkowych kościołów zaimprowizuj kolejną opowieść o nieszczęśliwej miłości, która ją wzruszy i zmiękczy jej serce. Warto przy tym kupić i wręczyć jej kwiatka znalezionego na miejscowym targu, aby poczuła się adorowana i zdobywana, jak bohaterka jednej z tych wszystkich legend.

Idealnym pomysłem na wspólny wieczór będzie kolacja we dwoje na kocyku nad brzegiem morza z przyniesionych przez Ciebie produktów

Nie zapomnij również o świecach oraz ulubionym winie swej wybranki serca.

Oryginalnym pomysłem na romantyczne i niezapomniane oświadczyny, które zaskoczą i wzruszą każda kobietę, będzie niespodziewane wręczenie pierścionka w otchłani Morza Śródziemnego, podczas kursu nurkowania. Otoczenie niespotykanej, podwodnej flory i fauny stworzy wyjątkową oprawę tego niezapomnianego wydarzenia, dzięki której na pewno twoja prośba nie zostanie odrzucona lecz przyjęta z radością. Bo która dziewczyna nie marzy o tak pomysłowym i romantycznym mężczyźnie u swego boku.

Zobacz już teraz! Dobre rolety na: Roletowo.pl

Ważnym elementem całej podróży jest nocleg. Postaraj się wcześniej zorientować, jak wyglądają pokoje w hotelu, gdzie spędzicie noc. I tu ważne, by być pomysłowym. Niedaleka odległość od morza lub nawet pokój z widokiem na plażę to wspaniałe wyjście, które zatrze wszelkie inne niedociągnięcia.
Lloret de Mar słynie przede wszystkim z dyskotek, klubów i restauracji, dlatego zaproś panią swego serca na taką imprezę i bawcie się razem do białego rana w rytmach gorącej hiszpańskiej muzyki.