Książki ezoteryczne

Ezoteryka czyli wiedza tajemna kusi niejednego kusi . Zagadnienie ciekawi na tyle, że poświęcono mu niejedną książkę. Chcesz wiedzieć jak postawić karty tarota? Jak wróżyć z kuli z fusów? A może chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o świadomym śnieniu lub podróżach po astralu? A może sięgasz jeszcze dalej? Literatura ezoteryczna to tematyka owiana aurą tajemniczości a przez to zachwycająca. To tematyka dla ludzi pragnących zagłębić się w arkana duchowości.

To wiedza wykraczająca poza naukę, mało tego, to wiedza, z którą współczesna nauka nie daje sobie rady. Zagadnienia ezoteryczne maja wykraczają znacznie poza podstawowa, nabytą, szkolną wiedzą o świecie. Chcąc wiedzieć więcej trzeba sięgnąć po specjalistyczną literaturę ezoteryczną. A tej w dzisiejszych czasach nie brakuje.

Faktem jest, że nie nauczysz się w 2 dni zaklęć miłosnych czy latania na miotle, nie rzucisz złego uroku czy nie zatrzymasz czasu ale pewne jest, że spojrzysz szerzej na otaczającą cię rzeczywistość i jeżeli zaczniesz ćwiczyć – zaczniesz osiągać rezultaty we wszystkim a twoje myśli wybiegną dalej niż poza utarty schemat, który narzucono ci już w dniu narodzin.

Dodaj komentarz